Anasayfahizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

MOTORLU KURYE

Kurye firmaları müşterilerinden gelen talepleri eğer taşıyabiliyorlarsa motorlu kurye personellerine taşıtırlar. Evrağın veya paketin alınacak semtten teslimi yapılacak semte kadar en süratli şekilde taşıtılması motorlu kurye personellerinin işidir.

Motorlu kurye personeli sabah iş başı saatinde ikamet ettiği semtten telsiz veya telefon aracılığı ile anons ederek iş başı yapar. Kendisine en yakın müşteri talebi çıktığında o adrese yönlendirilir. Adrese tahmini mesafesi 15-30 dk arası olan motorlu kurye personeli bu süre içerisinde adrese ulaşıp evrak veya paketi teslim alır.mesafesine ve aciliyet durumuna göre 45-240 dk. süresi olan kurye bu süre içerisinde alıcıya ulaşır.

ARAÇLI KURYE

Yine aynı şekilde aynı hizmeti veren arabalı kurye personelleri sadece motorlu kurye personellerinin taşıyamayacağı kadar büyük evrak veya paketlerde devreye girerler. Bu hizmetin karşılığında ödeyeceğiniz bedel kurye firmasının standart taşıma fiyat listesinin 5 katı çarpımı ile hesaplanır.

Aracın yapacağı her bir tur farklı fiyata tabii olup taşıma süreleri o saate bulunan trafik yol, hava şartları ve taşınan evrak veya paketin durumuna göre değişmektedir. Taşıma süreleri motorlu kurye personellerinden daha uzun olup yapılabilecek en kısa süreler baz alınmaktadır.

EXPRESS KURYE

Ekspres moto kurye hizmetinde kuryemiz sadece sizin acil gönderiniz için hizmet etmektedir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan ikinci bir iş için yönlendirilmez. Bu şekilde kurye gönderinizi express hızla adrese ulaştırı ve teslim eder.Normal motor kurye ile express kurye arasındaki fark şudur;

Normal motorlu kurye içerisinde siparişleri alır ve siparişleri geliş sırasına göre adreslerine teslim eder. Express kuryede ise gönderiniz alınıp direkt adrese teslim eder.Acil Gönderileriniz de Ekspres Kurye Hizmetini Tercih Ediniz.Çok acil bir gönderiniz olduğunda uygulanan hizmet türüdür. Normal teslimat süresinden daha kısa bir sürede teslim olur.

© 2021 EVO AJANS

Bis Kurye